اشتراک گذاری:
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

📍شب‌های فناوری با #تکانه، نام رویداد علمی و ترویجی است که قصد دارد در طی مجموعه جلسات مجازی مبتنی بر اینستا لایو هر بار موضوعی نوین در علم و فناوری را به علاقمندان معرفی نماید.

📌سومین رویداد از این مجموعه به روش های نوین ساخت ربات ها در دنیا خواهد پرداخت. فکر کنید چقدر مفید بود اگر می توانستیم در عرض چند ساعت و در کوتاهترین مدت یک ربات را به طور کامل بسازیم و ایده‌های کنترلی مختلف و شرایط کاری را روی آن بررسی کنیم و در صورت نیاز به راحتی اصلاحات لازم را قبل از تحویل به مشتری نهایی انجام داده یا سیستم را در کوتاهترین زمان، مجدد بهبود ببخشیم و دوباره ربات خود را بسازیم. دنیای ساخت قطعات و سیستمهای رباتیک در حال تجربه تغییرات مهمی است که ساخت ربات‌ها را سریعتر، کیفیت آنها را بهتر و کنترل و عملکرد آنها را دقیقتر میکند. چقدر از این تحولات نوین اطلاعات دارید؟ چنین سیستمهایی چگونه ساخته میشوند؟ ابزارهای ساخته شده از این روشهای نوین چه مزایا و معایبی دارند و پژوهشگران چگونه به رفع این مشکلات کمک میکنند؟


📲 https://instagram.com/takanehmag

تبلیغات هوشمند
درباره تکانه

مجله علم و فناوری تکانه یک مجله با رویکرد علمی و ترویجی است. این مجله هدف خود را ترویج دانش در میان عموم علاقمندان به علم و فناوری می‌داند و تلاش می‌کند با یاری جمعی از روزنامه‌نگاران علم با سابقه کشور به عنوان همکاران تحریریه خود، بتواند علاقمندان به جهان علم را با کمک علوم و فناوری‌های نوین و به روشی جذاب از آخرین رویدادها و دستاوردهای دنیای علم آگاه سازد. دوره‌های آموزشی، رویدادهای علمی و ترویجی، نشست‌های تخصصی در علومی مانند رباتیک، مکاترونیک، هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، علوم شهروندی و… از سرفصلهای اصلی فعالیت‌های مجله تکانه است.

اینستاگرام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *