چهارمین شب
چهارمین شب
اشتراک گذاری:
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

📍شب‌های فناوری با #تکانه، نام رویداد علمی و ترویجی است که قصد دارد در طی مجموعه جلسات مجازی مبتنی بر اینستا لایو هر بار موضوعی نوین در علم و فناوری را به علاقمندان معرفی نماید.

📌چهارمین شب از شب های فناوری با تکانه به یکی از سوژه های روز و جذاب دنیای رباتیک پرداخته است. ربات های بستر پویا چرخدار کاربردهای متنوعی دارند. در چند سال اخیر بحث همکاری این ربات ها با یکدیگر و همچنین بحث محیط های کاری که چندین ربات پایه متحرک همزمان در آن مشغول به کار باشند مورد توجه بسیاری از مراکز تحقیقاتی و کمپانی ها قرار گرفته است. تا به حال به این نکته فکر کرده اید که فرایند کنترل سیستمهای رباتیک در چنین محیطهایی که پر از رباتهای متحرک با سرعت حرکت بالا است و دقت عملکرد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است چگونه میباشد؟ چرا شرکتهای بزرگ در دنیای فناوری و تجارت چنین اقبال گسترده ای به این رباتها دارند؟ انواع آنها و ماموریتهای آنها چیست؟


📲 https://instagram.com/takanehmag

تبلیغات هوشمند
درباره تکانه

مجله علم و فناوری تکانه یک مجله با رویکرد علمی و ترویجی است. این مجله هدف خود را ترویج دانش در میان عموم علاقمندان به علم و فناوری می‌داند و تلاش می‌کند با یاری جمعی از روزنامه‌نگاران علم با سابقه کشور به عنوان همکاران تحریریه خود، بتواند علاقمندان به جهان علم را با کمک علوم و فناوری‌های نوین و به روشی جذاب از آخرین رویدادها و دستاوردهای دنیای علم آگاه سازد. دوره‌های آموزشی، رویدادهای علمی و ترویجی، نشست‌های تخصصی در علومی مانند رباتیک، مکاترونیک، هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، علوم شهروندی و… از سرفصلهای اصلی فعالیت‌های مجله تکانه است.

اینستاگرام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *