تابستان داغ مریخی
تابستان داغ مریخی
اشتراک گذاری:
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

📍شب‌های فناوری با #تکانه، نام رویداد علمی و ترویجی است که قصد دارد در طی مجموعه جلسات مجازی مبتنی بر اینستا لایو هر بار موضوعی نوین در علم و فناوری را به علاقمندان معرفی نماید.

📌در این قسمت گفتگو خواهیم داشت با مهدی صارمی فر، سردبیر مجله دانستنیها و ژورنالیست علم، موضوع گفتگوی ما تابستان داغ مریخی است، هفته های پیش رو پر از پرواز کاوشگران رباتیک به سمت سیاره سرخ است. موضوعی جذاب و هدفی خاص پر از مفاهیم نوین علم و فناوری که در این رویداد با جنبه های مختلف آن بیشتر آشنا خواهیم شد.
💻 [email protected]
📲 https://instagram.com/takanehmag

تبلیغات هوشمند
درباره تکانه

مجله علم و فناوری تکانه یک مجله با رویکرد علمی و ترویجی است. این مجله هدف خود را ترویج دانش در میان عموم علاقمندان به علم و فناوری می‌داند و تلاش می‌کند با یاری جمعی از روزنامه‌نگاران علم با سابقه کشور به عنوان همکاران تحریریه خود، بتواند علاقمندان به جهان علم را با کمک علوم و فناوری‌های نوین و به روشی جذاب از آخرین رویدادها و دستاوردهای دنیای علم آگاه سازد. دوره‌های آموزشی، رویدادهای علمی و ترویجی، نشست‌های تخصصی در علومی مانند رباتیک، مکاترونیک، هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، علوم شهروندی و… از سرفصلهای اصلی فعالیت‌های مجله تکانه است.

اینستاگرام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *